Roman Bauta z węgierskim medalem.

Roman Bauta z Aeroklubu Leszczyńskiego może być zadowolony ze swojego występu w I Pucharze Europy Środkowej. Z Węgier wraca z brązowym medalem. W zawodach rozgrywanych równo z Mistrzostwami Węgier udział wzięło 34 pilotów. Udało się wykonać 4 loty a w nich 13 konkurencji. W jednej z nich Roman uzyskał bardzo dobry wynik za sprawą rzucenia …

Mistrzostwa na pierwszą dziesiątkę.

W zakończonych Mistrzostwach Europy Kobiet, które odbywały się w Lesznie nasz Cukierek Daria Dudkiewicz- Goławska wywalczyła dobrą 9 pozycję wśród najlepszych pilotek w Europie. Mistrzynią została Beata Choma z Aeroklubu Poznańskiego. Druga z leszczyńskich pilotek Ewa Pawicka- Linke z Leszczyńskiego Klubu Balonowego zajęła 11 pozycję. Gratulujemy !!

Na chwilą obecną mamy srebro!

Solidny trening i mnóstwo wylatanych godzin procentuje. Na Mistrzostwach Europy Kobiet, które możemy oglądać nad Lesznem choć pogoda nie sprzyja, nasz Cukierek Daria Dudkiewicz-Goławskazajmuje na chwilę obecną 2 lokatę tuż za Litwinką Agne SIMONAVICIUTE i tuż przed Austriaczką Elisabeth KINDERMANN. Zawody trwają do soboty. Trzymamy kciuki Dario za Ciebie !

Kea wspiera Bieg Wokół Szybowca

Przygotowaniem trasy biegu w tym roku zajmie się firma KEA- diler kosiarek marki Ferris. Wspomniany sprzęt do pielęgnacji trawników będzie można zobaczyć podczas naszej imprezy. Liczba zawodników wciąż pnie się w stronę magicznej setki !! rejestrujcie się na www.maratonleszno.pl (menu- zakładka Bieg Wokół Szybowca). Do zobaczenia!!!!

Szkolenia

Loty widokowe

Każdy pot­ra­fi la­tać, tyl­ko nie każdy spot­kał jeszcze osobę która pomoże mu wystartować.

… w tym pomogą nasi piloci. Aeroklub Leszczyński zaprasza na niezapomniane przygody z lotnictwem. Płyta lotniska to idealne miejsce na organizację np. imprezy firmowej. Przyjdź i daj się przelecieć!

• Lot widokowy szybowcem
  • Lot widokowy samolotem

Może twój pierwszy lot stanie się początkiem nowej drogi? Więcej informacji telefonicznie.

Biuro:
E-mail:   biuro@aeroklub.leszno.pl