Lista uczestników

45 Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie Otwartej

NrImię i nazwiskoAeroklubSzybowiecZnakiWpisowe
1.Christoph MatkowskiGliwickiASG32MDTAK 24.02
2.Arkadiusz StefańczykKieleckiASH31MiMETAK 03.02
3.Tomasz HornikNadwiślański / KKGTJS-1CP
4.Przemysław BartczakCzęstochowski/KSSASG29EEmiTAK 06.02
5.Łukasz WójcikWłocławek / KKGTVentus-3T3VTAK 11.02
6.Linas MiezlaiskisKaunasASG29EsE3
7.Marek BiałyRadomskiASG 29
8.Andrzej ŚmielkiewiczLeszczyńskiASG29EA2TAK 20.02
9.Juliusz BohatyrewiczNadwiślańskiVentus 2cTJKTAK 27.02
10.Marius VinnyLeszczyńskiASG 29E17
11.Paweł FrąckowiakPoznańskiLAK17Cfes77
12.Krzysztof Piotrowski, Zbigniew SiwikZiemi LubuskiejLAK 20MFLY
13.Zdzisław BednarczukBielsko-BiałaJs3JS3TAK 25.02
14.Wolfgang Janowitsch, Milan PetkovicFRA-Wr.NeustadtArcus M6
15.Janusz CentkaLeszczyński KKGTASG 29EHE
16.Tomasz RubajGliwickiDiana 3
17.Jerzy KolasińskiPoznański/KKGTJS 1 -18m56
18.Adam CzeladzkiWarszawski/KKGTDuo Discus xltPOL

25 Szybowcowe Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Club A

NrImię i nazwiskoAeroklubSzybowiecZnakiWpisowe

Ogólnopolskie Zawody Szybowcowe w klasie Standard B

NrImię i nazwiskoAeroklubSzybowiecZnakiWpisowe
1.Robert WalachowskiLeszczyńskiJantar Standard55
2.Kamil BojarskiLubelski & Politechnika Rzeszowska SZD 48-3 Jantar std. 3T5
3.Mateusz ZakrzewskiBydgoskiSZD-55M2
4.Stanisław WujczakLeszczyńskiJantar Std 3FSJ
5.Marek GranackiSuwalska Szkoła SzybowcowaSZD-55-1M6
6.Andrzej SznajderLeszczyńskiPEGASE 101AAS
7.Gerhard CIEPŁYLeszczyńskiLS1 f neoGCTAK 10.02
8.Eugeniusz MarcinkowskiLeszczyńskiJantar Std
9.Kinga TchorzNadwiślńskiBrawoBI
10.Jan LidkeCzęstochowskiMini-NimbusJL
11.Paweł StułkowskiLeszczyńskiASW-24MT
12.Grzegorz GłąbZiemi ZamojskiejDiscus BIGTAK 17.02
13.Jerzy MikołajczykAZM PłockLs 4YL
14.Marcin SzymuraRybnickiego Okręgu WęglowegoJantar Std 3EP
15.Ryszard BendkowskiWarszawskiJantar std2Filip
16.Krzysztof WęgierskiKujawskiStd CirrusMY
17.Łukasz FlorkowskiOstrowskiJantar Std 2FL
18.Konrad JaczkowskiCzęstochowskiDiscus CSVE
19.Andrzej OgonowskiNadwiślańskiLs4OG
20.Romuald DorofiejczykJeleniogórski DG 300N5
21.Łukasz KornackiZiemi MazowieckiejBrawoBZ
22.Arkadiusz BajuraCzęstochowskiMini Nimbus CCC
23.Paweł GłowackiLeszczyńskiC-101 PegaseJ7

Leszno Cup 2020 (OZS 18m + 15 m)

NrImię i nazwiskoAeroklubSzybowiecZnakiWpisowe
1.Waldemar LabusgaFliegerklub BrandenburgLS 8LW
2.Lothar Wittig LSV SchwarzwaldDiskus 2c WZ
3.Tomasz KrólikNasz AeroklubVentus aTT
4.Dariusz Czech StalowowolskiLak 19DC
5.Łukasz BłaszczykOstrowskiDiscus 2aI
6.Klaus Tiedemann, Fritz MeyerFliegerklub BrandenburgDuo Discus XLTFM
7.Herbert HorbrüggerFliegerklub BrandenburgASG29EXV
8.Pawel MarchelewskiZiemi LubuskiejASH26EPM