Czas do zawodów

Wpłaty na wpisowe można dokonywać do 24 kwietnia 2018r – 45 dni przed rozpoczęciem zawodów.
Nr. konta: BZWBK 65 1090 1245 0000 0000 2400 9789
tytuł wpłaty: wpisowe oraz nazwa zawodów i klasa
kwota wpisowego: 500zł

Uwaga !!! Uwaga !!!

Ważna wiadomość. Mając na uwadze, że w mało jest zawodów w klasie Club B Aeroklub Leszczyński jako organizator RZS Club B w czerwcu równolegle z SMP Club A i RZS Club A dla zachęcenia do udziału w zawodach młodych pilotów , którzy chcą spróbować latania zawodniczego obniża koszty holu do konkurencji o 50%. Cena za hol dla RZS Club B wynosi 80 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja na stronie zawodów i opłacenie wpisowego do 31 maja 2018. Zapraszam.

Nie udało Ci się zakwalifikować? Zapisz się na RZS

Jeśli uważasz, że nie uda Ci się zakwalifikować do grona 50 zawodników Mistrzostw Polski Club A, zapisz się na Regionalne Zawody Szybowcowe w tej klasie i rywalizuj z najlepszymi pilotami w kraju.
Jeśli zapłaciłeś już wpisowe  napisz do nas a my przepiszemy twoje zgłoszenie na RZS.
e-mail: biuro@aeroklub.leszno.pl

Nie przejmuj się rankingiem!!

Z powodu dużego zainteresowania Szybowcowymi Mistrzostwami Polski w kl. Club A, dla tych którym ranking nie pozwoli znaleźć się wśród 50 zawodników SMP przygotowaliśmy Regionalne Zawody Szybowcowe w kl. Club A, które odbędą się dokładnie w tym samym czasie i miejscu. Dzięki temu każdy będzie mógł włączyć się w rywalizację na leszczyńskim niebie.
Zapisz się na RZS Club A

Już są !

Na stronie zawodów pojawiły się dokumenty tj. regulamin, biuletyn oraz lista rankingowa z 2017 roku, która obowiązuje przy rejestracji. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami TUTAJ

Mocna obsada zawodów

W 2 dni do rywalizacji w Szybowcowych Mistrzostwach Polski w klasie Club A zapisało się 29 zawodników. Będzie ciekawie w Lesznie. Doświadczeni piloci, w tym reprezentanci kadry narodowej seniorów wystartują razem z utalentowanymi juniorami w jednych zawodach. Już nie możemy się doczekać.