Loty zapoznawcze

Loty zapoznawcze

Każdy pot­ra­fi la­tać, tyl­ko nie każdy spot­kał jeszcze osobę która pomoże mu wystartować.

… w tym pomogą nasi piloci. Aeroklub Leszczyński zaprasza na niezapomniane przygody z lotnictwem.

Lot zapoznawczy szybowcem:

• Lot ślizgowy:

Lot, w którym szybowiec jest holowany na wysokość około 400 – 500 metrów, po czym szybuje, ciągle zmniejszając swoją wysokość, a na wysokości 300 – 200 metrów  wchodzi w procedurę podejścia do lądowania.

Czas lotu: 5-10 min

Koszt: 250 zł

• Lot termiczny:

Lot, w którym którego szybowiec jest holowany na wysokość około 400-500 metrów, po czym dalej nabiera wysokości w kominie termicznym (od 800m  do  2000m, w zależności od warunków termicznych), a następnie następuje dłuższe szybowanie z możliwością  pierwszych, samodzielnych prób manewrowania szybowcem.

Czas lotu: 20-30 min

Koszt: 450 zł

Lot zapoznawczy samolotem:

• Lot samolotem dla 1 os :

Lot samolotem dwuosobowym Cessna 150 lub SkyLane.

Czas lotu: 10 min

Koszt: 300 zł

Wzbij się w powietrze z doświadczonym instruktorem, który pokaże Ci dlaczego “to” w ogóle lata.

Poznaj budowę kabiny maszyny, która pozwala zbliżyć się do chmur.
Podziwiaj przepiękne widoki i ciesz się życiem !!

Płyta lotniska to również idealne miejsce na organizację imprezy firmowej, pikniku i innych eventów.

Przyjdź i daj się przelecieć!

Może twój pierwszy lot stanie się początkiem nowej drogi? Więcej informacji telefonicznie lub drogą e-mail.

Biuro:
E-mail:   biuro@aeroklub.leszno.pl
Tel:  +48 517 542 268

Zaproszenia na loty zapoznawcze wystawiamy do 4 dni roboczych.

Na każdy telefon oddzwonimy!

Informacja dla osób zamierzających odbyć / sprezentować lot zapoznawczy szybowcem lub samolotem w Aeroklubie Leszczyńskim w sezonie szybowcowym 2022 (koniec marca koniec września 2022)

AL informacja do zaproszenie na lot zapoznawczy
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial