Zawody i turnusy

Zawody 2024

Koleżanki i Koledzy,
Szybowniczki i Szybownicy,

Mamy zaszczyt poinformować, że Komisja Szybowcowa Aeroklubu Polskiego powierzyła Aeroklubowi Leszczyńskiemu organizację w 2024 roku aż dwóch imprez rangi Mistrzostw Polski:

• w dniach do 4 do 12 maja – Tauron 14 Szybowcowych Mistrzostw Polski w klasie 15m oraz towarzyszących im Ogólnopolskich  Kwalifikacyjnych Zawodów Szybowcowe (QZS) w klasie Klub A
      •  w dniach od 30 maja do 9 czerwca –  22 Szybowcowych Mistrzostw Polski w klasie Klub A

Dla pilotek i pilotów przywiązanych do tradycji rozgrywania zawodów Leszno Cup w końcówce sezonu mamy dobrą wiadomość: Zawody Leszno Cup 2024 w klasie 18 m będą rozgrywane w terminie  od 2 do 11 sierpnia.

W najbliższym czasie na stronie internetowej Aeroklubu Leszczyńskiego opublikujemy wymagane regulaminem  Biuletyny nr 1 (pisma organizacyjne) oraz regulaminy lokalne.

Możliwość zapisywania się na poszczególne zawody otwierają się 15 stycznia. Zgłaszanie się na zawody możliwe będzie wyłącznie w drodze elektronicznej poprzez link na stronie rejestracja

Komunikat dotyczący możliwości zakwaterowania: wysiłkiem Spółki Lotnisko Leszno do świetności wraca pole namiotowe i legendarny „Baraczek”. Trwają prace modernizacyjne i termomodernizacyjne. Zostanie podniesiony komfort i standard sanitarny 8 pokoi pięcioosobowych.

Kontakt w celu zamawiania miejsc: +48 601 484 604

Cennik :
    • namiot 25zł / dzień + 25 zł / osoba / dzień
    • kamper 60zł / dzień + 25 zł / osoba / dzień
    • przyczepa kempingowa 50zł / dzień + 25 zł/osoba/dzień
    • baraczek: 50zł / osoba/dzień  (przy pobycie powyżej 6 dni – 40 zł /osoba / dzień)
Polecamy również apartamenty Lotnisko Leszno

Więcej informacji zawrzemy w kolejnych biuletynach.

Zapraszamy do Leszna.
Mariusz Poźniak