Lista uczestników

45 Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie Otwartej

NrImię i nazwiskoAeroklubSzybowiecZnakiWpisowe
1.Christoph MatkowskiGliwickiASG32MDTAK 24.02
2.Arkadiusz StefańczykKieleckiASH31MiMETAK 03.02
3.Tomasz HornikNadwiślański / KKGTJS-1CPTAK 14.07
4.Przemysław BartczakCzęstochowski/KSSASG29EEmiTAK 06.02
5.Łukasz WójcikWłocławek / KKGTVentus-3T3VTAK 11.02
6.Linas MiezlaiskisKaunasASG29EsE3
7.Marek BiałyRadomskiASG 29
8.Andrzej ŚmielkiewiczLeszczyńskiASG29EA2TAK 20.02
9.Juliusz BohatyrewiczNadwiślańskiVentus 2cTJKTAK 27.02
10.Marius VinnyLeszczyńskiASG 29E17
11.Paweł FrąckowiakPoznańskiLAK17Cfes77TAK 13.07
12.Krzysztof Piotrowski, Zbigniew SiwikZiemi LubuskiejLAK 20MFLYTAK 06.07
13.Zdzisław BednarczukBielsko-BiałaJs3JS3TAK 25.02
14.Wolfgang Janowitsch, Milan PetkovicFRA-Wr.NeustadtArcus M6TAK 06.07
15.Janusz CentkaLeszczyński KKGTASG 29EHETAK 06.07
16.Tomasz RubajGliwickiDiana 3
17.Jerzy KolasińskiPoznański/KKGTJS 1 -18m56
18.Adam CzeladzkiWarszawski/KKGTDuo Discus xltPOL
19.Rory EllisThe Gliding CentreASG29Es9TAK 16.07
20.Bogdan DorożkoWarmińsko-MazurskiASG29E29LTAK 03.08.
21.Krzysztof CzyszewiczWrocławskiASG29EDT
22.Mirosław HołyśZiemi Lubuskiej JS1-18mM
23.Robert ŚlęczkowskiZiemi LubuskiejVentus 3TAT
24.Leszek StaryszakWarszawski ASG29EBG
25.Karol StaryszakNadwiślańskiASG29EPES
26.Paweł WojciechowskiLeszczyńskiLS 8-18LOT
[table “2” not found /]

OZS w klasie Standard B

NrImię i nazwiskoAeroklubSzybowiecZnakiWpisowe
1.Robert WalachowskiLeszczyńskiJantar Standard55TAK 14.07
2.Kamil BojarskiLubelski & Politechnika Rzeszowska SZD 48-3 Jantar std. 3T5
3.Mateusz ZakrzewskiBydgoskiSZD-55M2
4.Stanisław WujczakLeszczyńskiJantar Std 3FSJTAK 07.07
5.Marek GranackiSuwalska Szkoła SzybowcowaSZD-55-1M6
6.Andrzej SznajderLeszczyńskiPEGASE 101AASTAK 04.08
7.Gerhard CiepłyLeszczyńskiLS1 f neoGCTAK 10.02
8.Eugeniusz MarcinkowskiLeszczyńskiJantar StdTAK 16.07
9.Kinga TchorzNadwiślńskiBrawoBI
10.Jan LidkeCzęstochowskiMini-NimbusJL
11.Paweł StułkowskiLeszczyńskiASW-24MT
12.Grzegorz GłąbZiemi ZamojskiejDiscus BIGTAK 17.02
13.Jerzy MikołajczykAZM PłockLs 4YLTAK 13.07
14.Marcin SzymuraRybnickiego Okręgu WęglowegoJantar Std 3EP
15.Ryszard BendkowskiWarszawskiJantar std2Filip
16.Krzysztof WęgierskiKujawskiStd CirrusMY
17.Łukasz FlorkowskiOstrowskiJantar Std 2FL
18.Konrad JaczkowskiCzęstochowskiDiscus CSVE
19.Andrzej OgonowskiNadwiślańskiLs4OG
20.Romuald DorofiejczykJeleniogórski DG 300N5
21.Łukasz KornackiZiemi MazowieckiejBrawoBZ
22.Arkadiusz BajuraCzęstochowskiMini Nimbus CCC
23.Paweł GłowackiLeszczyńskiC-101 PegaseJ7TAK 01.07
24.Marcin BernaszukWrocławskiTBDTBD
25.Zbigniew GóreckiŁódzkiMiniNimbusCHTAK 07.07
26.Mikołaj ZdunLeszczyńskiTBDTBD
27.Witold CzarnikRzeszowskiJantar Std3T7TAK 13.07
28.Bartosz OrchelSzybowcowy SzczecinSZD-55SDTAK 14.07
29.Krzysztof OwsianyAZM LubinJantar STD 3CUTAK 14.07
30.Przemek UrbańskiNiezrzeszonyPegase 90LVZTAK 16.07
31.Agata Kaszczuk WrocławskiLS 1 F
MR
32Dariusz ZawirskiLeszczyńskiSZD-55RAW
33Tomasz KrokLeszczyńskiJantar std 3YZ

Leszno Cup 2020 (OZS w klasie 15/18m)

NrImię i nazwiskoAeroklubSzybowiecZnakiWpisowe
1.Waldemar LabusgaFliegerklub BrandenburgLS 8LW
2.Lothar Wittig LSV SchwarzwaldDiskus 2c WZ
2.Dariusz Czech StalowowolskiLak 19DC
4.Łukasz BłaszczykOstrowskiDiscus 2aI
5.Klaus Tiedemann, Fritz MeyerFliegerklub BrandenburgDuo Discus XLTFM
6.Herbert HorbrüggerFliegerklub BrandenburgASG29EXV
7.Pawel MarchelewskiZiemi LubuskiejASH26EPM
8.Stanisław WróbelRadomski ASH-26eWSTAK 13.07
9.Grzegorz ŁubkowskiNadwiślańskiDG-600SUTAK 09.07
10.Maciej AdamskiLeszczyńskiLAK 19THMTAK 14.07
11.Dariusz PietraszkiewiczSzybowcowy SzczecinDG808VN
12.Bernd GoretzkiRintelnVentus 3 MC8
13.Maciej WalasekKrakowskiLS6C-18KK
14.Bogdan Kraskiewicz / Joanna Kolodziejczyk
Szybowcowy SzczecinDuo Discus 007