Drzwi Otwarte w Aeroklubie Leszczyńskim

Chcesz poczuć się jak prawdziwy pilot rodem z filmów?
Chcesz zasiąść za sterami samolotu Jak-12 lub jednego z nielicznych szybowców na świecie przystosowanych do lotów nocnych?
Odwiedź lotnisko w Lesznie i spełnij to marzenie podczas Dnia Otwartego w Aeroklubie Leszczyńskim.
14 maja o godzinie 11:00 otwieramy drzwi hangaru dla wszystkich chcących poznać tajemnice
lotnictwa.
Przyjdź i zobacz polskie szybowce, które podbiły serca pilotów na całym świecie. Do waszej dyspozycji
będą szybowce szkolne, treningowe oraz wyczynowe, służące do rywalizacji sportowej i bicia rekordów. Doświadczeni piloci najbardziej utytułowanego aeroklubu w Polsce pokażą Ci tajniki pilotażu oraz obsługę niezawodnych maszyn napędzanych silnikiem gwiazdowym. Oprócz tego, moc atrakcji przygotują piloci balonów na ogrzane powietrze, którzy odpowiedzą na bardzo ważne pytanie- jak skręca balon? Jeśli lubisz precyzję i dokładność, mamy dla Ciebie stanowisko modelarskie, ozdobione wielkimi maszynami, prosto spod ręki wieloletnich ?chirugów? lotnictwa.
Nasi instruktorzy pomogą Ci spełnić marzenia o lataniu myśliwcem lub największym samolotem pasażerskim świata i wytłumaczą jak wygląda droga do zostania pilotem zawodowym oraz gdzie postawić pierwsze kroki.
Na tych, którzy uważają to za nudę, z niecierpliwością oczekują skoczkowie spadochronowi z Leszczyńskiego Stowarzyszenia Spadochronowego Feniks.
Przyziemne sprawy Cię nie interesują? Nie patrz jak inni latają, wykonaj lot zapoznawczy szybowcem lub samolotem.
Dowiedz się więcej na www.aeroklub.leszno.pl lub na facebooku www.facebook.com/AeroklubLeszczynski/
Czekamy na was 14 maja od godziny 11:00 do godziny 15:00 na lotnisku w Lesznie przy ulicy Szybowników 28. Nie przegap okazji! Do zobaczenia!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial