Toyota Mikołajczak przekazuje nam samochód Toyota Avensis

Niniejszym mamy ogromny zaszczyt poinformować Państwa o ceremonii przekazania Aeroklubowi Leszczyńskiemu przez firmę Toyota Mikołajczak Leszno samochodu marki Toyota Avensis. Samochód będzie służyć potrzebom lotniczym naszych członków, a także wypełni potrzeby członków Leszczyńskiego Stowarzyszenia Spadochroniarzy “Feniks”. Całość projektu uzupełnia wózek szybowcowy, który przeznaczony jest do transportu drogowego szybowców na zawody. Zestaw przekazany przez firmę Toyotę Mikołajczak jest dowodem ogromnej życzliwości, sympatii i zrozumienia dla potrzeb naszej społeczności.

Jesteśmy wdzięczni Państwu Jolancie i Jackowi Mikołajczakom za finansowanie tak ważnej pod względem gospodarczym i wizerunkowym operacji. Firma Toyota Mikołajczak wspiera aktywności naszego Aeroklubu, a poprzez ogólnopolskie całoroczne wyjazdy pilotów dumnie świadczyć będzie o wzorowej współpracy ośrodków regionu leszczyńskiego.

Wyrazy szacunku, podziękowania kierujemy pod adresem “dobrego ducha” tego przedsięwzięcia, Pana Marcina Mendyki, Dyrektora Działu Handlowego w firmie Toyota Mikołajczak, który projekt doprowadził do szczęśliwego końca.

Przekazujemy tym samym nasze wyrazy podziękowania i zapewnienia, iż sfinansowany przez firmę Toyotę Mikołajczak samochód przyczyni się do osiągania coraz to lepszych wyników sportowych oraz budowy pozytywnego wizerunku naszego miasta.

Skromna uroczystość prezentacji i przekazania samochodu Toyota Avensis oraz wózka szybowcowego odbyła się w poniedziałek, 28 maja 2018 roku, na godz. 10.00 w siedzibie firmy Toyota Mikołajczak Leszno przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 4.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial